Mes padedame klientui priimti teisingus sprendimus. Padedame objektyviai išreikšti kilusius poreikius, suformuluoti siekiamus tikslus, naudoti efektyvius metodus ir įvertinti rezultatus. Mūsų verslo pagrindas - įdėjos ir jų įgyvendinimas. Taip, mes parduodame idėjas. Ir svarbiausia, kad mes gerai žinome, kaip jas įgyvendinti.

Grafinis dizainas. Tinkamas grafinis apipavidalinimas struktūruoja interneto svetaines, padeda lankytojui patogiai surasti reikalingą informaciją, valdo informacijos srautus, išryškina svarbiausius akcentus. Vienas pats jis nieko nevertas, tačiau tinkamai integruotas ir pritaikytas prie svetainės turinio, tampa nepakeičiamu įrankiu. Mes tai mokam. Mes jums parodysime kaip.

Turinio valdymo sistema "I-manager". Susidūrę su tuo, kad informacija interneto svetainėse tampa vis dinamiškesnė ir jos naujumas bei operatyvus pateikimas yra ypač svarbus veiksnys, mes sukūrėme sistemą, kuri leis jums greitai ir paprastai atnaujinti bei papildyti informaciją visoje jūsų interneto svetainėje. Šią sistemą galima integruoti kiekvienai interneto svetainei ir net vidutiniams “portalams”. Svetainės turinio papildymui nereikia jokių specifinių programavimo žinių, todėl visą svetainės administravimą jūs galėsite vykdyti savarankiškai, be niekieno pagalbos ! Plačiau apie šią sistemą galite sužinoti čia.

Interneto svetainių programavimas. Mes priversime internetą tarnauti jums, o ne atvirkščiai. Profesionaliai parengtos programos padės jums efektyviau įgyvendinti iškeltus uždavinius ir pasiekti tikslus. Tai priemonė leisianti jums žengti dar vieną žingsnį į priekį. Leisianti įgyti konkurencinį pranašumą ir gauti realią naudą.
Dinamiškos interneto svetainės, individualiam vartotojui pritaikytas turinys, tikslingos ir efektyvios informacijos valdymo sistemos - visa tai įgyvendinama. Mes tai mokam. Mes jums parodysime kaip.

Konsultavimas. Mūsų patirtis informacinių technologijų versle - tai vienas didžiausių mūsų privalumų. Šia patirtimi pasidalinsime ir su jumis. Poreikių analizė, tikslų ir uždavinių iškėlimas, metodų pasirinkimas, rezultatų įvertinimas  - tai pirmi ir būtini žingsniai, siekiant įgyvendinti efektyvius interneto sprendimus. Mes stengiamės būti objektyvūs ir atviri su klientais. Mes turime savo nuomonę, pagrįstą didele patirtimi. Mes neleisime jums daryti klaidų. Mes siekiame, kad projektas neštų klientui naudą. Mes tai mokam. Mes jums parodysime kaip.