Mes siūlome naują duomenų tvarkymo internete sistemą „I-manager 4.0“, kuria naudotis itin paprasta. Nereikia jokių ypatingų įgūdžių ir žinių, tereikia prie interneto prijungto kompiuterio ir paprastos interneto naršyklės.

Sistema „I-manager 4.0“ skirta firmoms ir vartotojams, kuriems reikia reguliariai atnaujinti savo interneto svetainių duomenis, operatyviai paskelbti aktualią informaciją apie savo veiklą, informaciją tiesiai internete iš bet kurio, bet kurioje šalyje stovinčio kompiuterio, prijungto prie interneto, bet kuriuo paros metu.

Turinio valdymo sistema sukurta, kad palengvintų jūsų darbą plėtojant firmos veiklą internete. Ji turi visus būtinus įrankius, kurie leis nesudėtingai valdyti svetainę, talpinti bei atnaujinti informaciją.

Tad „I-manager 4.0“ – patogi ir paprasta duomenų tvarkymo internete sistema, leidžianti bet kuriuo metu keisti interneto svetainės sandarą (skyrius, poskyrius), turinį.

Darbui „I-manager 4.0“ tereikia turėti kompiuterį, prijungtą prie interneto ir mokėti naudotis paprasta interneto naršykle. Pvz., naudodamasis šia sistema, pardavimų vadybininkas gali pats savarankiškai įkelti į internetą informaciją apie vasaros nuolaidas, reklamos vadybininkas – informaciją apie naujas prekes ir paslaugas.

Patogumas. Naudodamasis „I-manager 4.0“, galite nesunkiai savarankiškai tvarkyti savo interneto svetainę. Nereikia samdyti atskirų žmonių, nereikia specialiai mokyti turimų darbuotojų. Galite greitai iš bet kokio pasaulio kampelio, iš bet kokio prie interneto prijungto kompiuterio tiesiai internete keisti savo interneto svetainės struktūrą ar turinį.

Patikimumas ir kokybiškumas. Nuolatinė sistemos priežiūra, laiku šalinami gedimai, naujausių Microsoft .NET objektinio programavimo technologijų naudojimas leidžia pildyti visus jūsų pageidavimus ir norus.

Saugumas. Sistema „I-manager 4.0“ yra apsaugota nuo išorės ir vidaus chuliganų, smurtą, prievartą propaguojančios informacijos, servisų blokavimo, nepageidaujamo elektroninių laiškų srauto, dirbdama tik pagal paskirtį.